DKY Cadde Erenköy 86 Projesi ve Proje Bilgileri

DKY inşaat tarafından sizlere sunulan DKY cadde Erenköy 86 projesi daire tipi yapılardan oluşuyor. Toplamda 30 konuttan oluşan bu projede yeni bir bakış açısı ile yaşam alanlarının tasarlanması amaçlanıyor. Toplam arsa büyüklüğü 1000 metrekare olan bu projede konut tipleri ise 2+1 ve 3+1 olarak sınıflandırılıyor. Söz konusu hizmetlerin yanı sıra aynı zamanda yapı olarak da insanların beklentilerini karşılayan firma hemen teslim avantajı ile bu konutları sizlere sunuyor.

Yapıların büyüklükleri ise ortalama olarak 100 ile 150 metrekare arasında değişim gösteriyor. Erenköy’de inşa edilen bu proje ile birlikte geniş iç mekan tasarımlarının insanların yaşamlarında konfor artışına imkan tanıması mümkün oluyor. Bu proje ile birlikte daha yaşanabilir alanların oluşturulması amacı ile çevre düzenlemelerinin yapılması da göz ardı edilmemiş. Proje kapsamında çeşitli sosyal yaşam alanlarının ve otopark gibi alanların düzenlenmesi de sağlanmış durumdadır.

Cadde Erenköy Projesi İle Yeni Yaşam Alanları

Konum olarak Bağdat caddesine yakın bir konumda olan yapılar aynı zamanda kentsel dönüşüm amacı ile ortaya çıkmış durumda. Tek bloktan oluşan proje ile birlikte insanların şehrin merkezinde ev sahibi olması amaçlanıyor. Yapılar DR. Mithat Süvey sokakta yer alıyor. Yerleşim olarak Erenköy Kız Anadolu lisesi ve İstanbul Avni Akyol güzel sanatlar lisesine yakınlığı ile bu proje müdavimlerini bekliyor.

Yatırım bedeli olarak 2 milyon yatırım bedeli ile dikkat çeken DKY inşaat Cadde Erenköy projesi lüksün ve konforun bir arada sunulduğu bir konsept dahilinde yer alıyor. Proje tamamlandığında ise şehrin en prestijli alanında yeme içme mekanlarına ulaşım olarak çok iyi bir yaşam alanı elde edilmiş olacaktır. Şehrin en iyi lokasyonlarından birisine sahip olan bu proje ile birlikte siz de hızlı bir şekilde Erenköy projesinden ev sahibi olabilirsiniz.

DKY İnşaat Projeleri

Sadece cadde projeleri değil aynı zamanda başka muhitlerde yer alan projeleri ile sanat ve estetiğin mimari anlamda kesişim yakalamak mümkün olabiliyor. Bu projelerden birisi olan Kartal projesi ile oldukça geniş yaşam alanları elde edilmiş durumda. Aynı zamanda bu proje ile doğa ile denizin aynı karede kesişmesi mümkün olabiliyor. Siz de yeni yaşam alanlarını keşfetmek için DKY projelerinden yararlanabilirsiniz.

İnsanların yaşam alanlarında aradıkları modern çizgileri sizlere sunan DKY inşaat ile birlikte siz de kolay bir şekilde yeni yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz. Projelerinde insan detaylı çalışmalar yürüten ve geniş mekanları tercih eden DKY inşaat son zamanlarda birçok yenilikçi proje ile insanların hayatında önemli bir yer tutuyor. Siz de beklentileri karşılayan bu hizmetlerden yararlanmak istiyor iseniz yeni projeler ve tamamlanan projeler hakkında bilgi sahibi olmak istiyor iseniz bu firma internet sayfasına bakarak yeni yapılar ile ilgili karar alabilirsiniz.

Firmamızın sosyal medya hesaplarına aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz. Tüm proje ve şirketimizle ilgili paylaşımlar sosyal medya hesaplarımızzdan yapılmaktadır.

Facebook: https://www.facebook.com/dkyinsaat/
İnstagram: https://www.instagram.com/dkyinsaat/
Twitter: https://twitter.com/dkyinsaat
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/dkyinsaat/
YouTube: https://www.youtube.com/c/Dkyinsaat/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir