DKY İnşaat’ı Neden Tercih Etmelisiniz?

Günümüzde gerek içinde yaşadığımız konutlar gerekse çalıştığımız ofisler, özellikle mega kentlerde birer yapıdan öte, kaliteli bir yaşam sürebileceğimiz alanlara dönüşmüş durumdadır. Bu dönüşümde inşaat sektöründeki beklentilerin ve beklentilere bağlı olan ihtiyaçların değişimin katkısı büyüktür. İnşaat ve gayrimenkul sektöründeki bu değişim, inşaat şirketlerinin iç dinamiklerini geliştirirken, ortaya koydukları projelere de değer olarak yansıdı. Yeni bir eve ya da çalışma alanlarına(ofis, dükkan, toplantı alanları, salon, vb) ihtiyaç duyan gerek bireysel gerekse kurumsallar, özellikle İstanbul’da çok sayıda proje ve proje sahibi firmaları tercih etme noktasında problemle karşılaşabilir.

DKY İnşaat, başını sokacak bir konut arayanlara, öğrencilere, ailelere ya da kurumsal şirketlere yeni ofisler yeni çalışma alanlarını projelendirip inşa etmek ve kapsamlı inşaat ve tasarım uzmanlığına sahiptir.

Mimar ve mühendislerden oluşan inşaat konusunda profesyonel ekiplerle yıllardır inşaat sektöründe birbirinden kaliteli projeler imza atan DKY İnşaat, her biri kendi benzersiz parametreleri ve koşulları ile yüzlerce proje üzerinde çalışarak, deneyimlerden yola çıkarak fonksiyonel yerleşim planlarını enerji verimliliği, estetik ve müşterilerin beklentilerine ihtiyaçlarına kaliteden ödün vermeden sunma becerisine sahiptir.

Konut inşaası ve pazarlaması noktasında adından söz ettiren DKY İnşaat, yaptığı projelerde iç mekanların yanı sıra yapının dışında da yaşam tarzı, sosyalleşme olabileceği bilinciyle dış mekanları da planlamştır. Geniş avlulu yapılar, yeşil ve mavinin birleştiği parklı yapılar DKY İnşaat imzasıyla İstanbul’un birçok noktasına değer katmıştır.

DKY İnşaat tarafından geliştirilen özgün projeler, kazanılan sayısız ödülle DKY İnşaat, finansal kimliği ile de Türkiye’ye ekonomik anlamda büyük değer katan projeler üretmiştir.

Projelerinde estetik kaygıyı ön planda tutarak kaliteden asla ödün vermeyen DKY İnyaat projeleri bu yönüyle de bir tercih sebebidir. DKY İnşaat, her projesine ayrı bir yaşam alanı olarak yaklaşmış 17 bin konuttan fazlasını sahiplerine teslim etmiştir.

DKY İnşaat İstanbul’un ana caddelerinde, merkezi ulaşım akslarında yeşil ve çiçekli bahçeleri olan ve şehre değer katan; şehirle değerlenen birbirinden şık projelere imza atarken, proje lokasyonuna da oldukça önem verir.

60 yıllık tecrübesi, Dinamik, Kaliteli ve Yenilikçi yapısı ile konut ve ticari alanlar inşa eden DKY İnşaat, DKY Kartal, DKY Business Kartal, Lokum Evler, DKY Cadde ve DKY On Kağıthane DKY İnşaat’ın devam eden projeleri arasında bulunmaktadır. DKY inşaat önümüzdeki 5 yıl içinde 2 milyon metrekarelik yeni yaşam alanı inşa etmeyi hedeflemektedir.

Konut, ofis, ticari alan ve alışveriş merkezleri gibi insanı ve toplumu hedef alan yaşam merkezleri geliştirme konusunda kaliteli yaşam standardı ile eşdeğer en güvenilir firmalardan biri olan DKY İnşaat, günümüze kadar tasarladıkları ve tasarlayacağı projelerde müşterilerinin ihtiyaçlarını, tercihlerini azami ölçüde karşılayan ve faydalarını gözeten konut, alışveriş, eğlence ve ticari alanlara hayat vermiştir verecektir.

DKY İnşaat günümüze kadar birçok kaliteli konut, kentsel dönüşüm ve karma projelere imza atmıştır. DKY İnşaat projeleri arasında DKY Lokum Manzara, DKY Dragos, DKY Business Tuzla, DKY Yeni Sahra, DKY Cadde Erenköy86, DKY Cadde Suadiye 12, DKY Cadde Göztepe 05, DKY Kartal, DKY Business Kartal, DKY Sahil Kartal ve DKY On Kağıthane’nin yanı sıra gelecek projeleri arasında ise DKY TEM Avrupa projesi yer almaktadır.

Firmanın DKY Lokum Manzara, DKY Dragos, DKY Business Tuzla, DKY Yeni Sahra, DKY Cadde Erenköy86, DKY Cadde Suadiye 12, DKY Cadde Göztepe 05 adlı projelerinde satışlar tamamlanırken, satıştaki projeleri ise DKY Business Kartal, DKY Sahil Kartal ve DKY On Kağıthane projeleridir.

DKY Businnes projesi ticari alanlar, iş odaklı tasarım daireler, iş yeri ve konseptleri, her işe uygun prestijli seçenekler, kolay ulaşım sunan merkezi lokasyonlarda, sportif olanaklar ve teknoloji altyapı ile ön plana çıkan projelerdir.

Firmamızın sosyal medya hesaplarına aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz. Tüm proje ve şirketimizle ilgili paylaşımlar sosyal medya hesaplarımızdan yapılmaktadır.

Facebook: https://www.facebook.com/dkyinsaat/
İnstagram: https://www.instagram.com/dkyinsaat/
Twitter: https://twitter.com/dkyinsaat
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/dkyinsaat/
YouTube: https://www.youtube.com/c/Dkyinsaat/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir