DKY Sultangazi Konut Projeleri

Konut projesinden daha fazlası bir kaliteli ve konforlu bir yaşamı tasarlayan DKY İnşaat, DKY TEM Avrupa adıyla yeni projesini Sultangazi’de hayata geçirecek. Gayrimenkul inşaat ve yapı sektöründeki faaliyetlerinde içinde yaşadığı toplumun sosyal, kültürel, çevresel ve ekonomik farkındalığın bilincinde, daha iyi bir çevre, daha yaşanabilir alanlar tasarlama noktasında 60 yılı aşkın projeler hayata geçiren DKY İnşaat, İstanbul’un kentsel dönüşümün önde gelen ilçelerinden Tuzla, Maltepe, Ataşehir, Sultanbeyli, Kadıköy, Göztepe, Kartal, Kağıthane’deki tecrübelerini şimdi de Sultangazi’de inşa edeceği DKY TEM Avrupa projesine aktarıyor.

Öğrenen ve gelişen bir kurum kültürünü devam ettiren her bir yeni projesine bunu yansıtmayı başaran DKY İnşaat’ın gelecek projesi toplamda bin 330 dairelik bir proje olarak dikkat çekiyor.

Avrupa Yakası’nın yükselen değeri ve yeni sayılabilecek ilçelerinden Sultangazi’de DKY İnşaat imzasıyla yükselecek DKY TEM Avrupa, aile konsepti ile ön plana çıkıyor. Konfor ve kalitenin birleşeceği DKY TEM Avrupa, sosyal alanları, yüzme havuzu, fitness center’ı, çocuk parkları, kafe ve restoranları ile yüksek yaşam standartları vadediyor.

İnşası bittiğinde sadece Sultangazi’nin değil İstanbul’un en nitelikli projelerinden biri olacak DKY TEM Avrupa, geniş ticari alanlarıyla da Sultangazi ve çevresinin kalkınmasında büyük rol oynayacak. ön plana çıkıyor. Sultangazi’yi yaşam ve ticaret merkezine dönüştürecek DKY TEM Avrupa projesinin lokasyonu ise konut projesinin önemini bir kat daha arttırıyor.

DKY TEM Avrupa konut ve ticari alan projesi, İstanbul’un kalbi olan Maslak, Havaalanı ve Aksaray lokasyonları ile çevrelenmiş oldukça dikkat çeken bir konuma sahip. DKY İnşaat’ın ‘bir evden fazlası’ mottosunu bu projede de yansıtacağı TEM Avrupa, hem oturum hem de yatırım amaçlı değerlendirilebilecek projelerin önünde geliyor. Ulaşım akslarına birkaç dakikalık mesafede yükselecek olan DKY TEM Avrupa projesi, kolejler, devlet okullarının yanı sıra şehir hastaneleri ve AVM’lere de oldukça yakın bir konumda yer alıyor.

DKY İnşaat İmzası Sultangazi’de

İnşaat ve yapı sektöründeki yarım asırdan fazla edindiği tecrübesiyle ödüllü birçok projeye imza adan DKY İnşaat, şimdu bu tecrübe ve birikimini DKY TEM Avrupa projesine aktarıyor. 1961 yılından bu yana en küçük alanlara bile değer ve yaşam katan, alanların sakinleri için en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş yaşam alanları tasarlamayı amaçlayan DKY İnşaat, bu hedefle çıktığı yolda sektörün sayılı markalarından biri oldu.

Branşında uzman ekiplerle yaptığı arge çalışmaları ile projelerin hayata geçirildiği lokasyonları en ince ayrıntısına kadar detaylandıran DKY İnşaat, hedef kitlenin beklentilerine en uygun şekilde tasarımı odak noktası haline getirerek çalışmakta ve inşaat yapı sektörüne yeni bir soluk kazandırmaktadır. Türkiye’nin sayılı gayrimenkul ve inşaat firmasından biri olan DKY İnşaat, hayata geçirmiş olduğu bütün projelerde iç ve dış alanların yanı sıra en ince ayrıntıların tasarımlarını da ön planda tutmaktadır.

Hayata geçirmiş olduğu küçük ve büyük projeler ayırt etmeden daha güvenli yarınlar ve daha yaşanabilir mekanlar için faaliyetlerini sürdüren DKY İnşaat, gelecek projesi DKY TEM Avrupa projesini de konforun yanı sıra afetlere karşı dayanıklı bir şekilde tasarlıyor. Estetik kaygıyı ön planda tutarak mimarisini beklentilerin üzerine çeken DKY İnşaat, kalite ve estetiği TEM Avrupa projesinde birleştiriyor. Tüm bunların yanı sıra TEM Avrupa projesi sosyal donatı alanları, otoparkları, yeşil alanları, eğlence ve sosyal aktivite alanları gibi pek çok özelleştirmeler ile kaliteli yaşam alanlarını ile hayata geçirilecek.

Firmamızın sosyal medya hesaplarına aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz. Tüm proje ve şirketimizle ilgili paylaşımlar sosyal medya hesaplarımızdan yapılmaktadır.

Facebook: https://www.facebook.com/dkyinsaat/
İnstagram: https://www.instagram.com/dkyinsaat/
Twitter: https://twitter.com/dkyinsaat
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/dkyinsaat/
YouTube: https://www.youtube.com/c/Dkyinsaat/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir