DKY İnşaat Kimin: Sahibi Kim?

İnşaat sektörünün önde gelen isimlerinden birisi olarak DKY fazlasıyla tercih ediliyor. Bu sektörde uzun süredir yer alan bir şirket olması ile binlerce konut yapmıştır. Şirketin sahibinin kim olduğu ise en fazla merak edilen konulardan bir tanesidir. Ayrıca; DKY inşaat kimin: sahibi kim sorularına yanıt olarak, İbrahim Dumankaya tarafından kurulmuş bir şirkettir. Yani şirketin sahibi İbrahim Dumankaya’dır. Aynı zamanda belirtmek gerekir ki şirketi tek başına kurmamıştır. Kardeşi Halit Dumankaya ile birlikte Dumankaya İnşaat şirketini kurarak sektörde faaliyet göstermeye başlamıştır.

Uzun süreç sonunda ise bugün sektörde bilinen bir isim olmuştur ve İbrahim Dumankaya, şirketi ile birçok farklı yapı projesi gerçekleştiriyor. Projeler hem yaşam alanları hem de kullanışlı iş alanları sunuyor.

İbrahim Dumankaya Şirketi Ne Zaman Kurdu?

İbrahim Dumankaya, 1941 yılında dünyaya gelmiştir. Kardeşi ile birlikte Dumankaya İnşaat’ı kurma tarihi ise 1963’tür. Kendisi 11 yaşında babasını kaybetmiştir. Yaşadığı şehir olan Rize’den İstanbul’a gelişi ise 16 yaşında gerçekleşmiştir. 16 yaşındayken ilk kez inşaat işçisi olarak sektörde çalışmaya başlamıştır. Konut sektörüne ise 1967 yılında girmiştir ve ilk projesini Yalova’da yapmıştır. Ayrıca DKY inşaat kimin: sahibi kim sorularında, Kardeşi Halit Dumankaya ve İbrahim Dumankaya, Yalova Çınarcık’ta distanpanser binası inşa etmişlerdir. Bunun ardından ise hızlı bir şekilde büyüyerek bugün Türkiye’de ön plana çıkan şirketlerden birisi olmayı başarmıştır.

DKY Sektörde Büyüyor

DKY İnşaat, inşaat hizmetleri ve inşaat evleri sunan bir inşaat şirketidir. Zamanında ve bütçe dâhilinde kaliteli projeler teslim etme ününe sahip Türkiye’deki en hızlı büyüyen şirketlerden biridir. Kaliteli projeleri zamanında ve bütçe dâhilinde teslim etme konusunda bir üne sahiptirler. DKY inşaat evleri, sakinlerine konforlu bir yaşam deneyimi sunmak için tasarlanırken, aynı zamanda enerji tasarruflu ve çevre dostudur. Ayrıca DKY inşaat kimin: sahibi kim sorularında, sunduğu projeler ile Türkiye’de lider bir inşaat şirketidir. 50 yılı aşkın bir süredir ülke genelindeki müşterilerine kaliteli inşaat hizmetleri sunar.

DKY İnşaat, müşterilerine yüksek kaliteli inşaat hizmetleri sunan bir holding, sürdürülebilir yapı şirketidir. Ev, villa, apartman ve ticari bina inşaatı gibi çeşitli hizmetler sunar. İbrahim Dumankaya’nın sahibi olduğu DKY Holding ev, ofis ve ticari bina inşa etmede 50 yılı aşkın tecrübesiyle ülkenin önde gelen inşaat hizmetleri sağlayıcılarından biridir.

DKY İnşaat Projeleri Sektörde Öne Çıkıyor

DKY sektörün önde gelen isimlerinden birisi olarak birçok farklı proje sunuyor. Bu projeler farklı yaşam tarzlarına uygun olması ve insanlara istedikleri yaşam alanlarını sunması ile oldukça fazla tercih ediliyor. Bununla birlikte şirketin sunduğu projeler maliyet bakımından da uygundur. Yapıya ve konuma göre maliyet değişse de birçok kişi tarafından bütçeye uygun evler bulunabiliyor. DKY İnşaat, hem güvenilir hem de kaliteli bir yaşam alanı sağlar. Farklı proje tasarımları ile hem modern hem de konforlu bir yaşam alanı sunan bir şirkettir.

Firmamızın sosyal medya hesaplarına aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz. Tüm proje ve şirketimizle ilgili paylaşımlar sosyal medya hesaplarımızdan yapılmaktadır.

Facebook: https://www.facebook.com/dkyinsaat/
İnstagram: https://www.instagram.com/dkyinsaat/
Twitter: https://twitter.com/dkyinsaat
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/dkyinsaat/
YouTube: https://www.youtube.com/c/Dkyinsaat/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir