Avrupa Yakasının Merkezi Projesi DKY TEM Avrupa

DKY, sektörde kalitesi ve başarılı çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken bir firmadır. 2013 yılında yeniden yapılanan şirket, DKY inşaat, DKY kentsel ve DKY sigorta olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Sektörde dinamik, başarılı ve modern bir firma olarak farklıdır. 60 yıllık tecrübesiyle faaliyet gösteren DKY, bugüne kadar 17.000’in üzerinde konut ve çalışma alanını sahiplerine teslim etmiştir.

Sektörde hedeflerine ulaşan ilk kuruluş olmak için çalışmaktadır. Beş yıllık planın hedefi 2 milyon metrekare yerleşim alanı inşa etme bulunmaktadır. Dinamik ve gelişime açık bir yönetim anlayışıyla yönetilen şirket, sektörde lider kuruluş olma yolunda ilerlemektedir. Şirket, açık ve şeffaf olarak inşaat teknolojisinin ön saflarında yer almaya çalışmaktadır.

DKY İnşaat

DKY İnşaat projesi modern mimarisi ile diğer projelerden ayrılmaktadır. Projeleri estetik bir görünümle sunan bir firma, göze hoş gelen yapılar oluşturur. İstanbul’da projelere imza atan firma, İstanbul’un silüetine katkıda bulunuyor.

Müşterilerine kalite ve kolaylık sağlamak amacı ile hareket eden DKY İnşaat, müşteri memnuniyetine değer vermektedir. Şirket, müşterileri ve iş ortakları ile iyi ilişki olmasıyla, güven vermektedir. Güvenli ve konforlu yapılar ile inşaat ve gayrimenkulde fark yaratmayı hedeflemektedir.

DKY Bina Tasarımları

Esnekliğin çevresel ve ekonomik faydaları açık görünüyor. Uzun ömürlü bir bina uzun süre dayanabilir ve inşaatla ilgili maliyetler zamanla kazanmasını sağlayabilir.

Binalar, hava koşulları, sürekli kiracı kullanımı ve tasarımdaki temel başarısızlıkların neden olduğu zaman içinde hasara ve bozulmaya karşı hassastır. DKY, bu sorunların nedenlerini anlamak ve bunlarla ilişkili riskleri azaltmak, bu değerli varlıkları korur ve bina sahiplerine binanın faydalı ömrü boyunca önemli ölçüde mali tasarruf sağlar.

Bina Yapımında Dayanıklılık

Bir binanın çevresel etkisini yarı yarıya azaltmak, ömrünü de uzatır. Aynı argüman bu binalara giren ürün ve malzemeler için de geçerlidir. Dayanıklı ürünler ve malzemeler daha uzun süre dayanır, dolayısıyla bunlara yatırılan hammaddeler, enerji ve çevresel etkiler de daha uzun süre dayanabilir.

Sadece 50 yaşında olan benzer bir binaya kıyasla 100 yıllık bir ev veya ticari ofis binası tasarlamanın ve inşa etmenin önemli kaynak avantajları bulunur. Daha uzun ömürlü binalar genellikle daha yüksek ekonomik ve çevresel maliyetlere sahiptir, ancak bu maliyetler genellikle dayanıklılıklarıyla doğrulanabilmektedir. Bununla birlikte, daha fazla dayanıklılığa yatırım yapmak aşırıya kaçınmamalıdır. Binalar genellikle yapısal bütünlükle ilgili olmayan nedenlerle değiştirilir, bu nedenle bazı iyi dayanıklılık planlar, bina ve onu oluşturan montajlar için makul bir hizmet ömür hedefi içerir.

Binalar, tasarım ve inşaat yoluyla yönetilebilecek birkaç spesifik faktöre bağlı olarak büyük bir dayanıklılığa sahiptir.

Doğal afetlere dayanabilecek ve böyle bir afet durumunda binadaki sakinleri koruyabilecek bir bina tasarlamak birinci önceliktir. Bu, Can Güvenliği Bina Standartları Yasası kapsamındadır. DKY İnşaat tüm bu olanakları size sunuyor.

Firmamızın sosyal medya hesaplarına aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz. Tüm proje ve şirketimizle ilgili paylaşımlar sosyal medya hesaplarımızzdan yapılmaktadır.

Facebook: https://www.facebook.com/dkyinsaat/
İnstagram: https://www.instagram.com/dkyinsaat/
Twitter: https://twitter.com/dkyinsaat
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/dkyinsaat/
YouTube: https://www.youtube.com/c/Dkyinsaat/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.