Çalışma hayatında zaman zaman ortaya çıkan monoton ortamın üstesinden gelmek için birçok detaydan yararlanmak mümkündür. Bunun yanında sizlere sunulan imkânlar dahilinde siz de kolay bir şekilde çalışma hayatı ile ilgili yeni konseptler ile çalışabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda artan maliyetler nedeni ile çalışma ile ilgili yeni konseptlerde de verimlilik ön plana çıkmaktadır. Bu aşamada son zamanların gözde projelerinden birisi olan DKY Business Kartal ile tanışabilirsiniz.

Bu proje ile birlikte hem merkezi konumda hem de manzara olarak en iyi yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz. Bir iş yerinden sizlere sunulabilecek en iyi imkânların sunulduğu bu projede aynı zamanda çalışma hayatında detaylardan yararlanabilirsiniz. Özellikle yeni tasarım mimari ile ön plana çıkan bu çalışma ortamı ülkemizde insanların yaşam alanı dışında çalışma hayatına dair mimari anlamda en üst seviye projelerden birisidir. Sosyal donatı imkânları ile ön plana çıkan geniş çalışma ve dinlenme alanlarını sizlere sunan bu proje İstanbul ilinde merkezi bir noktada birçok fırsatı da sizlere sunuyor.

Yeni Çalışma Alanı

Sizlere hem çalışma alanı olarak hem de verimlilik alanı olarak ön plana çıkan bu çalışma alanı günümüzde birçok insanın maliyet beklentilerine dönük olarak da dikkat çeker. Özellikle insanların maliyet beklentilerinin karşılanması anlamında herkese dönük farklı çalışma alanları sizlere sunulmaktadır. Yüksek tavanların yanı sıra aynı zamanda birçok rekreasyon alanı ile dikkat çeken bu projede günümüzde ön plana çıkan hizmetlerin aktif olarak sunulması sağlanabilmektedir.

Bilardo salonundan langırt alanlarına kadar hemen hemen her detayın sizler için planlandığı bu hizmet alanları günümüzde çalışma alanı olarak daha ferah bir nitelik olarak öne çıkmaktadır.  Söz konusu çalışma ortamı aynı zamanda bir nitelik olarak da insanların ferah yaşam alanları olarak da ön plana çıkar. Sizlere hizmet veren bu yaşam alanları son zamanlarda çalışma hayatında akıllı konsept beklentilerini karşılamaktadır.

Geniş toplantı salonları müşterileriniz için görüşmelerin yapılması noktasında da ön plana çıkmaktadır. Bunun yanında müşterilerin kendilerini daha rahat hissetmesi için bekleme salonları tasarlanmıştır. Eşsiz mimarisi ile dikkat çeken bu projede aynı zamanda Marmara ve Adalar manzarası sizleri beklemektedir.

Çalışma Ortamı Olanakları

Sizlere çalışma ortamı olanakları ile aynı zamanda müşterilerin yüksek memnuniyeti sunan DKY Business Kartal projesi bunun yanında İstanbul’un merkezi konumunda dikkat çeker. Sizlere çalışma hayatı konusunda hizmet veren bu yapı ile birlikte daha yüksek bir çalışma hayatı şartlarının sağlanması noktasında avantajlar sağlanabilmektedir.

Siz de kolay bir şekilde çalışma koşulları hakkında bilgi sahibi olmak istiyor iseniz kolay bir şekilde bu imkânlardan yararlanabilirsiniz. En yenilikçi yatırım imkânları dahilinde gittikçe değerlenen bir konumda yer alan bu proje ile birlikte insanların yaşam alanları konusunda da hızlı bir şekilde yararlanabileceği bir konum sunuyor.